KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17144171

nr 1714 4171

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad Borglund, Åppelviken, Älviksvägen / Poppelvägen, "Scaprohuset". Blandteknik, bildmått: bildmått: 31x48 cm, yttermått inklusive ram: 57x74 cm

Utrop:

500 kr

måndag 28 juli 2025
kl 20:56:57